Surya Namaskar (Saulės pasveikinimų) ritualas

posted in: Skaitiniai | 0
Surya Namaskar (saulės pasveikinimas) - Aštanga jogos studija Surya

Pagal tradiciją, saulei tekant, jogai pasitikdavo saulę pasveikinimo ritualu.
Surya Namaskar – tai naujos dienos sutikimas. Jogos sesija be šios dalies nėra išpildyta. Saulės pasveikinimai yra jūsų praktikos pagrindas, leidžiantis sukurti judesio ir kvėpavimo ryšį, kūno, proto ir sielos vienovę.

Saulės pasveikinimų serija ne tik paruošia kūną tolimesnei jogos praktikai – tai yra išsamus pratimas, išjudinantis visą kūną. Ši judesių seka tonizuoja virškinimo sistemą, aktyvuodama pilvo sritį, masažuoja vidaus organus (skrandį, kepenis, blužnį), gerina virškinimą ir padeda vidurių užkietėjimo atveju. Kai judesį apjungiame su kvėpavimu, kruopščiai ventiliuojame plaučius, bei aprūpiname kraują deguonimi. Surya Namaskar suaktyvina širdies veiklą bei kraujotakos sistemą, o tai labai svarbu, norint išlaikyti sveiką kūną. Atsargiai ištempiant ir lenkiant nugarą (stuburą), tonizuojama nervų sistema. Toksinai lengvai pašalinami per odą, plaučius, žarnyną bei inkstus.

Maksimalių rezultatų pasieksite, jei išlaikysite koncentraciją ir nepertraukiamą ritmą Saulės pasveikinimų serijos metu. Sinchronizuokite judesį ir kvėpavimą ir atraskite ritmą, savo vidinį ritmą.

Kviečiame prisijungti į Aštanga Jogos užsiėmimus, pradėti galite ir nuo įvado į Aštanga Jogą. Susisiekite el. paštu info@surya.lt arba facebook žinute.

Parengė Inga