Joga pradedantiesiems

posted in: Informacija | 0
Joga pradedantiesiems

Trečiadieniais pradedame pastovias pamokas „joga pradedantiesiems“. Kviečiame prisijungti niekad nepraktikavusius jogos arba visus, norinčius ramios ir lengvos praktikos.

Kas yra joga pradedantiesiems?

Joga pradedantiesiems – tai ramūs ir lengvi užsiėmimai, kuriuose skiriame laiko kvėpavimui, lėtesniam ir detalesniam jogos asanų atlikimui, giliam atsipalaidavimui. Užsiėmimai tinkami visiems, ankstesnė jogos praktika nėra būtina.

Užsiėmimų metu praktikuojame raminantį, balansuojantį ir sušildantį kvėpavimą (pranajama), palengva pereiname prie jogos asanų. Švelniai pratempiame ir išjundiname kūną tiek, kiek jaučiasi gerai. Užsiėmimų pagrindas yra Ashtanga Vinyasa jogos pratimų sistema, tačiau užsiėmimai pradedantiesiems yra subalansuoti mėgstantiems ramesnį ir lėtesnį tempą.

Jeigu kuri nors asana pasirodys sudėtingesnė, galėsite rinktis paprastesnį jos variantą. Svarbiausia – kvėpavimas, dėmesys sau ir ramus savo kūno galimybių suvokimas.

Praktikos pabaigoje skiriame laiko atsipalaidavimui. Tai vedama relaksacijos praktika, kurios metu įsisąmoniname fizinius pojūčius, palaipsniui atpalaiduojame visą kūną ir tiesiog pasiilsime po užsiėmimo.

Kaip pasiruošti užsiėmimams?

Svarbiausia, ko reikia užsiėmimams – tai judesių nevaržanti apranga ir nusiteikimas skirti laiko sau. Tiks bet kokia sportinė apranga, su kuria jaučiatės patogiai. Užsiėmimai paprastai atliekami basomis. Galite atsinešti savo jogos kilimėlį, o jeigu jo neturite – kilimėlį gausite studijoje. Šiltą pledą užsikloti po praktikos taip pat gausite vietoje.

Kaip užsiregistruoti į jogos pradedantiesiems užsiėmimus?

Norėdami užsiregistruoti į užsiėmimus parašykite el. paštu info@surya.lt arba facebook žinute. Užsiėmimai vyks trečiadienio vakarais, nuo 18:45 Jogos studijoje Surya, Gedimino pr. 26, Vilniuje. Daugiau informacijos kaip mus surasti rasite kontaktų skiltyje.

Primename, kad studentams, senjorams bei keliems vienos šeimos nariams taikoma 10% nuolaida. Kviečiame prisijungti!