Joga pradedantiesiems nuo 2023 m. sausio

Antradieniais ir ketvirtadieniais vakare vyksta užsiėmimai „Joga pradedantiesiems”. Kviečiame prisijungti niekad nepraktikavusius jogos arba visus, norinčius ramios ir lengvos praktikos.

Kas yra joga pradedantiesiems?

Joga pradedantiesiems – tai ramūs ir lengvi užsiėmimai, kuriuose skiriame laiko kvėpavimui, lėtesniam ir detalesniam jogos asanų atlikimui, giliam atsipalaidavimui. Užsiėmimai tinkami visiems, ankstesnė jogos praktika nėra būtina.

Užsiėmimų metu praktikuojame raminantį, balansuojantį ir sušildantį kvėpavimą (pranajama), palengva pereiname prie jogos asanų. Švelniai pratempiame ir išjundiname kūną tiek, kiek jaučiasi gerai. Užsiėmimų pagrindas yra Ashtanga Vinyasa jogos pratimų sistema, tačiau užsiėmimai pradedantiesiems yra subalansuoti mėgstantiems ramesnį ir lėtesnį tempą.

Jeigu kuri nors asana pasirodys sudėtingesnė, galėsite rinktis paprastesnį jos variantą. Svarbiausia – kvėpavimas, dėmesys sau ir ramus savo kūno galimybių suvokimas.

Praktikos pabaigoje skiriame laiko atsipalaidavimui. Tai vedama relaksacijos praktika, kurios metu įsisąmoniname fizinius pojūčius, palaipsniui atpalaiduojame visą kūną ir tiesiog pasiilsime po užsiėmimo.

Ape Aštanga Jogą

Aštanga Joga – ne tik fizinės pratybos kūnui. Tai menas, leidžiantis sukurti naują santykį su savo kūnu. Kaip mokė Šri K. Pattabhi Jois, pristatęs šią jogos sistemą Vakarų pasauliui, Aštanga jogoje didžiausias dėmesys skiriamas asanoms (pozoms), pranajamai (kvėpavimui) ir vinyasai (asanų susjungimui kvėpavimu ir judesiu). Daugiau apie Aštanga Jogą čia.

Jogos mokytoja

Užsiėmimus ves jogos mokytoja Inga, įkūrusi vieną ilgiausiai veikiančių Aštanga Jogos studijų Lietuvoje. Inga yra sertifikuota jogos mokytoja, taip pat diplomuota psichologė, Aštanga Jogą praktikuoja nuo 2003-iųjų. Jogos asanų, kvėpavimo, kūno mechanikos, meditacijos patirties Inga sėmėsi iš pasaulinio lygio Aštanga Jogos mokytojų. Ingos įkurta Aštanga Jogos studija Surya veikia daugiau nei 10 metų. Per šį laiką Ingos kvietimu Lietuvoje viešėjo ir dalinosi patirtimi tokie Aštanga Jogos miestrai kaip David Garrigues ar Govinda Kai. Daugiau informacijos apie studiją ir mokytoją čia, apie renginius čia.

Kaip pasiruošti užsiėmimams?

Svarbiausia, ko reikia užsiėmimams – tai judesių nevaržanti apranga ir nusiteikimas skirti laiko sau. Tiks bet kokia sportinė apranga, su kuria jaučiatės patogiai. Užsiėmimai paprastai atliekami basomis. Galite atsinešti savo jogos kilimėlį, o jeigu jo neturite – kilimėlį gausite studijoje. Šiltą pledą užsikloti po praktikos taip pat gausite vietoje.

Daugiau informacijos apie visus pradedantiesiems tinkamus užsiėmimus rasite užsiėmimų tvarkaraštyje. Primename, kad studentams, senjorams bei keliems vienos šeimos nariams taikoma 10% nuolaida. Kviečiame prisijungti!

Kaip užsiregistruoti į joga pradedantiesiems užsiėmimus?

Užsiėmimai pradedantiesiems vyks antradienio ir ketvirtadienio vakarais, nuo 19 val. Jogos studijoje Surya, Gedimino pr. 26, Vilniuje. Platesnis aprašymas, kaip mus surasti, yra kontaktų skiltyje.

Norėdami užsiregistruoti į užsiėmimus eikite į mūsų registracijos sistemą: