Joga pradedantiesiems užsiėmimai

posted in: Informacija | 0

Antradieniais ir ketvirtadieniais vakare vyksta užsiėmimai Joga pradedantiesiems. Kviečiame prisijungti niekad nepraktikavusius jogos arba visus, norinčius ramios ir lengvos praktikos.

Dovanų kuponai jogos užsiėmimams

posted in: Informacija | 0

Artėjant gražiausioms metų šventėms nudžiuginkite artimuosius galimybe išbandyti Aštanga Jogą! Galite laisvai rinktis, kokį dovanų kuponą norėtumėte padovanoti: vienam, keliems kartams, privačiam užsiėmimui ar Joga Nidra praktikoms.

Aštanga joga seminaras su Govinda Kai Liepos 28-31 d.

posted in: Informacija | 0

Govinda Kai jau antrą kartą lankysis Lietuvoje. Labai džiaugiamės aukščiausio lygio jogos mokytojų apsilankymais mūsų studijoje ir kviečiame nepraleisti šių retų bei ypatingų progų semtis žinių ir įkvėpimo iš pačių geriausių savo srities žinovų pasaulyje.

JOGA NIDRA VASARIO 19 D. ŠEŠTADIENĮ

posted in: Informacija | 0

Artimiausią šeštadienį vyks Joga Nidra. Tai puiki atsipalaidavimo praktika tiems, kieno gyvenime daug streso ar nerimo. Taip pat tiems, kas nori lengviau užmigti ar tiesiog gerai atsipalaiduoti ir atgauti lengvumo ir ramybės pojūtį visame kūne.

JOGA NIDRA SAUSIO 15 D. ŠEŠTADIENĮ

posted in: Informacija | 0

Joga Nidra „joginio miego“ atsipalaidavimo praktika sukurianti visiško atsipalaidavimo ir gilios meditacijos būseną. Tai vidinė kelionė, atkurianti ramybę, harmoniją, aiškumą. Artimiausią šeštadienį, Sausio 15 d.