Pirmadienis

Antradienis

Trečiadienis

Ketvirtadienis

Penktadienis

Šeštadienis


* Būtina registracija: info@surya.lt, +370 614 01433 (Inga), facebook.
* Registracija į rytines jogos praktikas iš vakaro iki 20 val. Užsiregistravus mažiau nei 3 žmonėms, jogos praktika nevyks. Mėnulio dienomis rytiniai Aštanga Mysore nevyksta.

* Užsiėmimų tvarkaraštis gali keistis, apie pakeitimus informuojame savo facebook grupėje.

Kaip išsirinkti tinkamą jogos užsiėmimą?

Pradedantiesiems siūlome:

  • Aštanga Joga – 1 užsiėmimus (antradienį ir ketvirtadienį pietų metu)
  • Vinyasa Joga – 1 užsiėmimus (pirmadienį nuo 17:30 val., šeštadienį nuo 9:30 val.)
  • Joga pradedantiesiems užsiėmimus (antradienį ir ketvirtadienį nuo 19 val.)

Įgudusiems praktikuotojams siūlome:

  • Aštanga Joga – 2 užsiėmimus (antradienį ir ketvirtadienį nuo 17:30 val.)
  • Vinyasa Joga – 2 užsiėmimus (trečiadienį nuo 17:30 val.)

Susipažinusius su Aštanga joga sistema kviečiame jungtis į:

  • Aštanga Mysore rytines ir vakarines praktikas, kurių metu galėsite praktikuoti savarankiškai su mokytojos priežiūra ir patarimais

Jogos užsiėmimų aprašymai:

Tai 1 valandos jogos užsiėmimai, skirti pradedantiesiems. Šie užsiėmimai suteiks Jums žinių apie Aštanga jogos praktikos pagrindus. Jų metu susipažinsite su Aštanga Vinyasa jogos technikomis, išmoksite “Saulės pasveikinimų” serijas bei stovimų ir sėdimų asanų atlikimą. Palankę šiuos užsiėmimus lengvai įsijungsite į kitas grupes.

Trumpa Aštanga jogos praktika skirta tiek pradedantiesiems, tiek pažengusiems, kai praktikai galite skirti tik valandą arba kai norisi lengvesnės Aštanga jogos praktikos. Užsiėmimo trukmė 50 min.

Aštanga jogos pirmoji seka iki Navasanos (pusė sekos). Užsiėmimas skirtas pažengusiems ir stipriems pradedantiesiems. Trukmė 1val. 15min.

Tai savarankiška jogos praktika grupėje su mokytojo priežiūra. Pageidautina, kad ateinantys į šio tipo užsiėmimą būtų susipažinę su Aštanga Vinyasa jogos pirmąja seka ar jos dalimi. Užsiėmimo trukmė individuali.

Lengva jogos praktika. Pradedame „Saulės pasveikinimais“, kuriuos seka stovimų asanų ir sėdimų asanų seka bei keletas baigiamųjų asanų. Užsiėmimas tinka ir pradedantiesiems. Užsiėmimo trukmė 60 min.

Šis užsiėmimas skirtas klubų ir pečių atvėrimui, kojų tempimui, jėgos ir ištvermės didinimui. Užsiėmimo trukmė 60 min.

Tai „joginis miegas“, sukuriantis visiško atsipalaidavimo ir gilios meditacijos būseną. Tai vidinė kelionė, atkurianti ramybę, harmoniją, aiškumą. Joga Nidra yra galinga, atstatanti ir gilų poilsį teikianti praktika. Tai fizinė, protinė ir emocinė relaksacija, leidžianti atskleisti kūrybinius klodus, pagerinti intuiciją ir geriau suprasti save. Jokia ankstesnė jogos patirtis nebūtina. Joga Nidra vyksta tik tada, kai paskelbiama (sekite Naujienas). Būtina registracija: info@surya.lt.