Keturių dalių įvadas į Aštanga Jogą skirtas visiems, norintiems pradėti užsiimti joga, taip pat tiems, kas domisi Aštanga Joga praktika ir jos principais. Susitiksime keturis kartus ir mokysimės jogos fizinių ir subtiliųjų aspektų, kurie padės tvirtus pagrindus praktikai grupėje ar savarankiškai.

Įvadas į Aštanga Jogą

Ape Aštanga Jogą

Aštanga Joga – ne tik fizinės pratybos kūnui. Tai menas, leidžiantis sukurti naują santykį su savo kūnu. Kaip mokė Šri K. Pattabhi Jois, pristatęs šią jogos sistemą Vakarų pasauliui, Aštanga yra jogos rūšis, kur didžiausias dėmesys skiriamas asanoms (pozoms), pranajamai (kvėpavimui) ir vinyasai (asanų susjungimui kvėpavimu ir judesiu). Daugiau apie Aštanga Jogą čia.

Jogos mokytoja

Užsiėmimus ves jogos mokytoja Inga, įkūrusi vieną ilgiausiai veikiančių Aštanga Jogos studijų Lietuvoje. Inga yra sertifikuota jogos mokytoja, taip pat diplomuota psichologė, Aštanga Jogą praktikuoja nuo 2003-iųjų. Jogos asanų, kvėpavimo, kūno mechanikos, meditacijos patirties Inga sėmėsi iš pasaulinio lygio Aštanga Jogos mokytojų. Ingos įkurta Aštanga Jogos studija Surya šiemet skaičiuoja jau 11-tus metus. Per šį laiką Ingos kvietimu Lietuvoje viešėjo ir dalinosi patirtimi tokie Aštanga Jogos miestrai kaip David Garrigues ar Govinda Kai. Daugiau informacijos apie studiją ir mokytoją čia, apie renginius čia.

Apie kursą „Įvadas į Aštanga jogą”

Įvadą sudaro 4 praktiniai užsiėmimai, kurių metu nuosekliai susipažinsite su esminiais Aštanga Vinyasa jogos praktikos principais: specialiuoju kvėpavimu, dėmesio taškais, energetiniais užraktais, pagrindinių jogos pratimų (asanų) seka ir teisingu jų atlikimu ir paskirtimi. Praėję įvadą galėsite įsilieti į Aštanga Joga grupes pradedantiesiems, praktikuoti jogą savarankiškai arba grupiniuose užsiėmimuose.

Rekomenduojame jungtis į praktikuojančiųjų grupę gyvai, tuomet gausite gyvą grįžtamąjį ryšį ir konsultacijas. Nesant galimybės dalyvauti nurodytu laiku, jungtis į šį jogos kursą galite ir internetu, Jums patogiu metu ir dieną. Jei kažkurią dieną sudalyvauti gyvai negalėsite, turėsite galimybę mokytis su tos dienos užsiėmimo įrašu.

Daugiau informacijos: info@surya.lt, telefonu +370 614 01433 arba įrašius savo kontaktus žemiau pateiktoje formoje:

Geriausias laikas pradėti – dabar. Prisijunkite ir pajuskite Aštanga jogos teikiamą naudą!