ĮVADAS Į AŠTANGA JOGĄ

posted in: Informacija | 0

Visus norinčius kviečiame į sekmadieninį online įvadą į Aštanga jogą. Keturis sekmadienius susitiksime internetinėje erdvėje ir mokysimės jogos fizinių ir subtiliųjų aspektų, kurie padės tvirtus pagrindus praktikai grupėje ar savarankiškai. Online įvadas į Aštanga jogą prasidės kovo 21 d. 10:00 val.

Ape Aštanga Jogą

Aštanga Joga – ne tik fizinės pratybos kūnui. Tai menas, leidžiantis sukurti naują santykį su savo kūnu. Kaip mokė Šri K. Pattabhi Jois, pristatęs šią jogos sistemą Vakarų pasauliui, Aštanga yra jogos rūšis, kur didžiausias dėmesys skiriamas asanoms (pozoms), pranajamai (kvėpavimui) ir vinyasai (asanų susjungimui kvėpavimu ir judesiu). Daugiau apie Aštanga Jogą čia.

Mokytoja

Užsiėmimus ves jogos mokytoja Inga, įkūrusi vieną ilgiausiai veikiančių Aštanga Jogos studijų Lietuvoje. Inga yra sertifikuota jogos mokytoja, taip pat diplomuota psichologė, Aštanga Jogą praktikuoja nuo 2003-iųjų. Jogos asanų, kvėpavimo, kūno mechanikos, meditacijos patirties Inga sėmėsi iš pasaulinio lygio Aštanga Jogos mokytojų. Ingos įkurta Aštanga Jogos studija Surya šiemet skaičiuoja jau 10-tus metus. Per šį laiką Ingos kvietimu Lietuvoje viešėjo ir dalinosi patirtimi tokie Aštanga Jogos miestrai kaip David Garrigues ar Govinda Kai. Daugiau informacijos apie studiją ir mokytoją čia, apie renginius čia.

Keturių užsiėmimų online įvadas į Aštanga Jogą vyks sekmadieniais:

Kovo 21 d. 10:00 – 11:00 val.
Kovo 28 d. 10:00 – 11:00 val.
Balandžio 4 d. 10:00 – 11:00 val.
Balandžio 11 d. 10:00 – 11:00 val.

Įvadinio kurso metu išmokste taisyklingo kvėpavimo, pagrindinių asanų, sužinosite apie asanų eiliškumą ir paskirtį. Šio kurso kaina 40 eur. Pabaigę kursą galėsite praktikuoti Aštanga Jogą savarankiškai arba tobulintis grupiniuose užsiėmimuose studijoje.

Rekomenduojame jungtis į praktikuojančiųjų grupę nurodytu laiku, tuomet gausite gyvą grįžtamąjį ryšį ir konsultacijas. Nesant galimybės dalyvauti nurodytu laiku, jungtis į kursą galite ir Jums patogiu metu ir dieną. Jei kažkurį sekmadienį sudalyvauti gyvai negalėsite, turėsite galimybę mokytis su tos dienos užsiėmimo įrašu.

Registracija: info@surya.lt arba telefonu +370 614 01433. Prisijunkite ir pavasarį pasitikite lankstesni ir stipresni!