Privačios jogos pamokos

Privačios jogos pamokos tai patogus būdas išmokti praktikuoti jogą arba greičiau lavinti savo įgūdžius. Pradedantys praktikuoti jogą gali rinktis grupinius įvadinius užsiėmimus, tačiau tie, kurie geriau jaučiasi mažoje grupėje ar kuriems norisi tiesioginio mokytojos dėmesio, gali pradėti ir nuo individualių pamokų. Jau turintiems patirties privačios pamokos yra puiki galimybė toliau tobulintis gaunant individualią mokytojos priežiūrą ir patarimus.

Privačių jogos pamokų privalumai

Individualus dėmesys

Jokioje kitoje jogos praktikoje negausite tiek daug dėmesio, kaip privataus užsiėmimo metu: mokytoja gali asmeniškai Jums paaiškinti ar pats parodyti kaip atliekama viena ar kita jogos asana, daugiau dėmesio skirti Jums rūpimiems pratimams, sulėtinti ar pagreitinti praktikos tempą pagal Jūsų greitį, sustoti kai Jums to reikės, čia pat praktikos metu atsakyti į Jums iškilusius klausimus. Visą laiką skirdamas individualiai Jums, mokytoja pastebės, kam reikėtų skirti daugiau pastangų, kad Jūsų praktika taptų sklandesnė, saugesnė ir malonesnė Jums pačiam.

Asmeniškai Jums pritaikyti jogos užsiėmimai

Privatūs užsiėmimai reiškia ne tik mokytojos priežiūrą ir dėmesį, bet ir suteikia galimybę pasirinkti sau pritaikytus užsiėmimus. Užsiėmimo eiga gali būti koreguojama pagal Jūsų poreikius. Jei savo praktikoje norite daugiau laiko skirti taisyklingam kvėpavimui, jei siekiate atpalaiduoti ar ištempti tam tikras kūno vietas ar skirti daugiau dėmesio probleminėms kūno vietoms, privačių jogos užsiėmimų metu galima užsiimti būtent tuo. Jeigu norite lengvesnių praktikų ar daugiau meditacijos ar atsipalaidavimo – galite rinktis tai.

Laisvai pasirenkamas užsiėmimo laikas ir vieta

Dažnai individualias jogos praktikas žmonės renkasi pirmiausiai dėl patogumo. Pasirinkę privačias jogos praktikas galėsite neprisirišti prie grupinių pamokų tvarkaraščio, laisviau rinktis ne tik užsiėmimų laiką, bet ir vietą. Privatų laiką jogai galime skirti ryte, dienos metu arba vakare, kada Jums patogiau. Taip pat galite rinktis individualias pamokas jogos studijoje, internetu ar sau įprastoje ir komfortiškoje aplinkoje: pavyzdžiui, namie arba darbe. Praktikuoti su individualia mokytojos priežiūra galėsite ir keliaudami, nuotoliniu būdu.

Kaip vyksta privačios jogos pamokos?

Pirmojo užsiėmimo metu jogos mokytoja išsiaiškins Jūsų tikslus, kokia Jūsų patirtis praktikuojant jogą, ar turite specifinių poreikių ir pageidavimų, į kuruos galėtų atsižvelgti, sudarydama individualią mokymų programą. Pradedantiesiems mokytoja paaiškins pagrindinius principus, kad praktika būtų saugi ir naudinga.

Jogos studijoje Surya yra visos būtinos priemonės ir praktikai tinkamos patalpos, taigi pirmam užsiėmimui patogiausia apsilankyti studijoje. Turite klausimų? Susisiekime telefonu +370 614 01433, el. paštu info@surya.lt arba facebook žinute ir pasitarkime.