JOGA NIDRA SAUSIO 15 D. ŠEŠTADIENĮ

posted in: Informacija | 0
Joga Nidra šeštadienį sausio 15 d.

Joga Nidra Sausio 15 d., jau šį šeštadienį 10:45-11:30. Joga Nidra – tai „joginis miegas“, sukuriantis visiško atsipalaidavimo ir gilios meditacijos būseną. Tai vidinė kelionė, atkurianti ramybę, harmoniją, aiškumą. Joga Nidra yra galinga, atstatanti ir gilų poilsį teikianti praktika. Tai fizinė, protinė ir emocinė relaksacija.

Kai stebite savo kūną ir kvėpavimą naudodami Joga Nidra techniką, kūnas palaipsniui pereina į poilsio režimą. Poilsio metu susibalansuoja simpatinės ir parasimpatinės nervų sistemos darbas, kairiojo ir dešiniojo smegenų pusrutulių veikla. Smegenų veikimo dažnis pereina iš Beta, siejamo su aktyvia būsena ir intensyviu smegenų darbu, į lėtesnį Alfa režimą, atpalaiduotą būseną.

Praktikos metu pasiekiama atsipalaidavimo būsena panaši į tą, kurią jaučiame prieš pat užmiegant. Moksliniais tyrimais nustatyta, kad centrinei nervų sistemai dirbant Alfa dažniu, kūnas natūraliai pradeda atpalaiduoti ir paleisti įtampas raumenyse, o smegenys atsiriboja nuo išorinių dirgiklių. Prieš užmiegant tokia tarpinė būsena trunka vos kelias minutes. Joga Nidros metu ji ištęsiama ilgesniam laikui, todėl turi dar didesnį efektą. Vedama Joga Nidros praktika paprastai trunka iki valandos, jos metu pasiekiamas atsipalaidavimas prilygsta 4 valandoms gilaus miego.

Joga Nidra yra puiki atsipalaidavimo praktika tiems, kieno gyvenime daug streso ar nerimo. Taip pat tiems, kas nori lengviau užmigti ar tiesiog gerai atsipalaiduoti ir atgauti lengvumo ir ramybės pojūtį visame kūne.

Ankstesnė jogos patirtis nebūtina. Prieš užsiėmimą gausite minkštą kilimėlį ir užklotą.

Registracija el. paštu info@surya.lt arba facebook žinute.