ĮVADAS Į JOGĄ SAUSIO 8 D.

posted in: Informacija | 0
ivadas į jogą 2022 sausio 8 d.

Intensyvus įvadas į jogą sausio 8 d.

Naujus metus kviečiame pradėti aktyviai ir smalsiai! Intensyvus Įvadas į Aštanga jogą jau sausio 8 d., šeštadienį, 11:00-13:00 val.

Šis dvi valandas trunkantis intensyvus įvadas skirtas visiems, norintiems susipažinti su Aštanga jogos sistema ir pradėti savo jogos praktiką grupėje ar savarankiškai. Įvado metu susipažinsite su pagrindinėmis Aštanga jogos technikomis, asanomis ir jų atlikimo tvarka.

Su savimi atsineškite patogią, judesių nevaržančią aprangą. Jeigu turite – asmeninį kilimėlį. Jeigu kilimėlio neturite, galėsite naudotis studijos kilimėliais.

Aštanga joga

Aštanga Joga – ne tik fizinės pratybos kūnui. Tai menas, leidžiantis sukurti naują santykį su savo kūnu. Kaip mokė Šri K. Pattabhi Jois, pristatęs šią jogos sistemą Vakarų pasauliui, Aštanga yra jogos rūšis, kur didžiausias dėmesys skiriamas asanoms (pozoms), pranajamai (kvėpavimui) ir vinyasai (asanų susjungimui kvėpavimu ir judesiu).

Aštanga Joga Vilniuje

Aštanga Vinyasa joga akcentuoja dinamiškos asanų sekos svarbą. Praktika pradedama Saulės pasveikinimais (Surya Namaskara A ir B), kuriuos seka stovimų pozų serija, pereinanti į sėdimų asanų seriją. Visos praktikos metu palaikoma nuolatinė judesių ir kvėpavimo tėkmė, sukurianti vidinę fizinę šilumą, kuri valo kūną ir skaidrina mintis.

Derinant dinamiško kvėpavimo, žvilgsnio fokusavimo ir energijos aktyvinimo metodus, visas dėmesys nukreipiamas į praktikuojančiojo vidų, o asanos atliekamos sklandžiai ir meditatyviai. Šios sistemos efektą galima pajusti labai greitai. Praktikuojant reguliariai, kūnas tampa stiprus ir lengvas, o protas – aštrus ir aiškus. Jogos praktika padeda išlaikyti sielos ramybę bei į gyvenimą ir įvairius jo aspektus žvelgti harmoningai.

Mokytoja

Užsiėmimus veda sertifikuota jogos mokytoja Inga, praktikuojanti ir mokanti jogos pagal Aštanga Vinyasa sistemą nuo 2003 metų. Inga gilino jogos žinias pas tokius mokytojus kaip Amber Espelage, Mike Burgasser, Indu Bala Bhardwaj, David Swenson, Lino Miele, David Keil, David Garrigues, Sharath R. Jois, Mark Robberds, Eddie Stern, Govinda Kai.

Registracija į įvadą

Grupė maža, tad registruokitės jau dabar.

Registracija el. paštu info@surya.lt arba facebook žinute.

Vieta: užsiėmimas vyks Jogos studijoje Surya, Gedimino pr. 26-6 Vilniuje.

Laikas: 2022 m. sausio 8 d., šeštadienis. Pradžia 11 valandą, trukmė apie 2 valandas.