joga internetu

Jogos praktikas rekomenduojama atlikti su mokytojo priežiūra, todėl tradiciškai jogos pratimai atliekami jogos studijoje, tačiau besikeičiančios aplinkybės suteikė galimybę užsiimti joga ir internetu, per nuotolį. Atsiradusi galimybė praktikuoti jogą internetu turi savo privalumų: vieniems tai buvo proga išbandyti praktiką kitokiomis sąlygomis, kitiems atrasti ir pradėti užsiiminėti joga.

Taigi, kokie yra jogos internetu privalumai?

Jogos praktika ten, kur esate Jūs

Jeigu nespėjate ar negalite atvykti į užsiėmimus jogos studijoje, galite praktikuoti iš ten, kur esate: darbo, namų, sodybos. Jei gyvenate kitame mieste, galite jungtis į užsiėmimus ir praktikuoti jogą taip, lyg būtumėte jogos studijoje. Net jei keliaujate, visada galite tęsti praktikas per nuotolį, tereikia su savimi turėti jogos kilimėlį.

Visada tinkamas laikas jogai

Mėgstate praktikuoti jogą vėliau vakare, o gal ryte ar dieną? Radote laisvą valandėlę ir norite užsiimti joga dabar? Esate laisvi rinktis online užsiėmimą ne tik iš įprasto tvarkaraščio, bet ir prisijungti prie norimos praktikos bet kuriuo Jums patogiu laiku: pusvalandžiu vėliau, vėlai vakare, o galbūt ir kitą rytą. Tai taip pat gali reikšti, kad jogos praktikų Jūsų gyvenime bus daugiau, vien dėl to, kad galėsite praktikuoti tada, kada Jums tinka.

Komfortiška aplinka

Jei geriau jaučiatės savo aplinkoje, prieš ateidami į jogos studiją norėtumėte pradėti praktikuoti jogą savo namuose ar tiesiog turite savo praktikos vietą, kurioje jaučiatės komfortiškiausiai, galite praktikuoti jogą internetu būdami savo aplinkoje. Galbūt Jūs turite savo mėgstamą vietą, kur jaučiatės saugiai ir komfortiškai? Tai gali būti puiki vieta Jūsų jogos praktikai internetu.

Individuali praktika savo tempu

Praktikuodami jogą internetu galite priderinti praktiką prie savo greičio ir skirti dėmesio toms detalėms, kurios Jums svarbios. Norėtumėte daugiau laiko pasiruošti stovėjimo ant galvos asanai? Balansavimas šiandien sekasi sunkiau, bet norite pabandyti dar kartą? Galite bet kurio metu padaryti pauzę, kai jos reikia Jums ir pratęsti, kai būsite pasiruošę tęsti.

Daugiau dėmesio sau

Jogos praktikos tai dėmesys sau, savo kūnui, kaip jaučiasi viena ar kita padėtis. Tai įsiklausymas į savo kūno galimybės tuomet, kai praktikuojate. Kai praktikuojate jogą internetu iš sau patogios vietos, natūraliai kyla mažiau trukdžių, lyginimosi ar konkurencijos su kitais praktikuojančiais jogą, o tai reiškia, kad lieka daugiau vietos dėmesiui sau. Tokiu būdu jogos praktika gali tapti kokybišku laiku, skirtu sau.

Kaip pradėti praktikuoti jogą internetu?

Užsiėmimus, kuriuos galite lankyti internetu, galite išsirinkti tvarkaraštyje. Jeigu niekada nebandėte jogos arba norite praktikuoti kitu metu, nei nurodyta tvarkaraštyje, susisiekite el. paštu info@surya.lt arba facebook žinute ir mes papasakosime, nuo ko pradėti.