2017 02 21

INTRO Į TRADICINĘ AŠTANGA JOGĄ

Tai dviejų valandų Įvadinis užsiėmimas, skirtas niekad nepraktikavusiems Aštanga jogos bei tiems, kurie nori prisijungti prie Aštanga Mysore užsiėmimų.

Turbūt sutiksime visi, kad jogos geriausia mokytis individualiai. Tradiciškai jogos praktika ir yra savarankiška praktika, paremta mokymosi perdavimu tiesiogiai iš mokytojo mokiniui. Vedami grupiniai užsiėmimai yra populiarūs ir taip pat reikalingi, tačiau jei norime dirbti su savimi intensyviau ir tikslingiau, verta pabandyti ir savarankiškas Aštanga Mysore praktikas. Savarankiškos Aštanga jogos praktikos yra vertingos nes:


• Mes visi esame skirtingi lankstumo, stiprumo, kūno proporcijų atžvilgiu ir tt., tad greitesnio tempo vedamuose užsiėmimuose galime kažko nesuprasti ar kažko nespėti. Aštanga Mysore užsiėmimuose judėsite savo tempu, asanas prisitaikydami pagal savo galimybes, progresuodami iš lėto, kantriai ir išmaniai.
• Su mokytoju turėsite labai asmenišką santykį. Gerai žinodamas jūsų praktiką, mokytojas galės padėti pritaikyti asanas jums individualiai, taip pat padės jums pagilinti asanas, atsižvelgiant į taisyklingą jų atlikimą, taip suteikiant jums žinių ir judėjimo kryptį. Be to, išmokys jus naujų asanų, kai būsite joms pasirengęs.
• Jei užsiėmimo metu pamirštate seką, ar turite klausimų, mokytojas bus visada šalia. Visa tai padeda jums tobulėti saugiai ir tikslingai.
• Aštanga Mysore užsiėmimų metu esate kviečiami įsiklausyti į save, praktikuoti dėmesingai, jausti savo galimybių ribas, priimti save, o galiausiai nuraminti savo protą. Taip praktikuodami, palaipsniui išmoksite asanų seką ir išsiugdysite gebėjimą susitelkti bei koncentruotis. Taip natūraliai atsiversite gilesniems, meditatyviems jogos praktikos patyrimams.
• Žinodami asanų seką, jausitės savo praktikos šeimininkais. Turėsite galimybę praktikuoti namie savarankiškai, o nuėję į bet kurią kitą Aštanga jogos mokyklą jausitės kaip namie.
• Savarankiškos praktikos grupėje yra tylios ir ramios, tai puiki erdvė patyrinėti savo praktiką ir savo galimybes. Instrukcijos asmeniškai jums bus labai žemiškos ir suprantamos. Sudėtingesnėms asanoms galėsite skirti daugiau laiko.

Kaip pradėti?
Registruokitės į Intro užsiėmimą. Dviejų valandų užsiėmimas mažoje grupėje suteiks jums bazinių žinių apie Aštanga jogos praktikos pagrindus. Po šio užsiėmimo galėsite drąsiai ateiti į bet kurį mūsų studijos užsiėmimą, įskaitant ir Aštanga Mysore. Pradėti rekomenduojama nuo 2-3 užsiėmimų per savaitę.

Artimiausias Intro užsiėmimas į Aštanga jogą numatytas:

Šeštadienį, 2017 vasario 25d., nuo 11.00 iki 13.00 val.
Kaina: 25 eur
Registracija: info@surya.lt