2016 11 14


DĖMESINGUMU (angl. MINDFULNESS) GRĮSTAS STRESO VALDYMAS


Sulėtink tempą, nuramink mintis, atrask gyvenimo džiugesį iš naujo!

Kai spartus gyvenimo tempas ir nesibaigiančių darbų virtinė vis dažniau „išmuša iš pusiausvyros“, kai dažniau nei norėtum patiri stresą ir vidinę įtampą ar nerimą, vis dažniau susimąstai, kad norėtum stabtelti ir išmokti su visu tuo efektyviai tvarkytis. O gal kartas nuo karto pagalvoji, kad norėtum išmokti medituoti ir pagerinti gyvenimo kokybę? Gal jau laikas?

Kviečiame į 8 savaičių Dėmesingo įsisąmoninimo (angl. Mindfulness) kursą!
Dėmesingu įsisąmoninimu grįstas streso valdymas (angl. Mindfulness Based Stress Reduction - MBSR) – tai kursas, padedantis sumažinti streso keliamą naštą, efektyviai įtraukiant dėmesio koncentravimo praktikas (kūno pojūčių stebėjimo, kvėpavimo stebėjimo, dėmesingo vaikščiojimo, jogos pratybų).

Ši 8 savaičių programa, sukurta ir ištobulinta JAV Masačiusetso universiteto specialistų (pradinininkas prof. Jon Kabat-Zinn), per 35 metus gerokai išpopuliarėjo ir išplito visame pasaulyje. Jos efektyvumas mažinant stresą patvirtintas daugybe mokslinių tyrimų.

Kaip teigia prof. Jon Kabat-Zinn, Dėmesingą įsisąmoninimą galima laikyti universaliu gebėjimu, kuris skatina aiškų mąstymą ir atvirumą. Dėmesingo įsisąmoninimo tikslas yra išlaikyti pastabumą kiekvienoje akimirkoje, atsitraukiant nuo stipraus prisirišimo prie savo įsitikinimų, minčių ar emocijų, tokiu būdu išvystant geresnę emocinę pusiausvyrą ir gerovę. Dėmesingo įsisąmoninmo praktikos padeda atsisakyti savikritikos, ruminavimo, nerimavimo apie ateitį.

Kursas susideda iš 8 užsiėmimų, vyksiančių uždaroje mažoje grupėje (iki 10 žmonių). Užsiėmimai labiau skirti praktinių įgūdžių lavinimui. Susitikimai vyks 1 kartą per savaitę, vieno užsiėmimo trukmė apie 2 valandas.

Užsiėmimus ves sveikatos psichologė, jogos mokytoja Inga Rubikienė.

Užsiėmimai vyks pirmadieniais nuo 19.30 val. Jogos studijoje Surya.
Kurso pradžia: lapkričio 21d.
Šio kurso kaina: 80 eur. (įprasta kaina 150 eur). Jogos studijos Surya lankytojams – 70 eur.
Registracija: info@surya.lt